Plán akcí

Klubové akce

Veškeré níže uvedené akce jsou soukromé akce členů a jejich hostů a je třeba se na ně předem přihlásit jedním ze standartního způsobu a to. (osobně, Emailem nebo telefonicky ).

Stále přijímáme nové členy.

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína.

Tak tady máme opět prázdniny. Letos ale budou v mnohém odlišné. Mnozí nahradí zahraniční dovolenou za tuzemskou a někteří jí nebudou mít vůbec, protože už třeba absolvovali v minulých měsících "tu nucenou" a budou dohánět zameškanou práci a tržby.

Naše Vinotéka bude mít ,jako v minulých letech, otevřeno bez konkrétní otvírací doby na zazvonění, nebo zavolání telefonem. I nadále bude fungovat přes prodejní okénko, ale kdo si bude chtít koupit nějaké lahvové víno, bude již moct vstoupit do prodejny a osobně si vybrat. Petr Kos-váš domácí kuchař bude o letošních prázdninách vařit v oblíbeném letovisku Živohošť na Slapech a proto bude teplá kuchyně při prázdninových akcích o něco jednodušší.

Klub přátel bude fungovat i o prázdninách, ale Chytré kvízy budou jen jednou za měsíc, podle dohody se stálými hráči. Proto sledujte nabídku klubu. Přejeme Vám hezké a klidné prožití prázdnin a na podzim se na Vás těšíme při oblíbených akcích klubu.

 

 Data plánovaných akcí.: 

  

 

24.7.2020  -  Hudební večer. Hrají Krčmáři. Začátek v 19.00 hod.

20.8.2020  -  Chytrý kvíz. Začátek v 19.00 hod.

28.8.2020  -  Hudební večer. Haraje Jež-band. Začátek v 19.00 hod.

4.9.2020    -  Hudební večer. Hraje Dana a spol. Začátek v 19.00 hod.

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky ankety

Jak se Vám u nás líbilo

  • Dokonalé 60%
  • Skvělé 40%
  • Jde to 0%
  • Nic moc 0%
  • Nelíbilo 0%

Počet hlasujících: 5