Plán akcí

Klubové akce

Veškeré níže uvedené akce jsou soukromé akce členů a jejich hostů a je třeba se na ně předem přihlásit jedním ze standartního způsobu a to. (osobně, Emailem nebo telefonicky ).

Stále přijímáme nové členy.

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína.

Vítejte na stránkách vinotéky U Huberta v novém roce 2020. Také se Vám zdá že ten čas letí nějak čím dál tím rychleji? Přijde mi to jako včera, když jsem Vás vítal v novém roce 2019 a už je to tady zas. V Loňském roce jsem Těm z Vás, kteří k nám míří za stáčeným vínem, nabízel jako novinku polosladký Tramín červený a polosuchý Sauvignon v ceně 75,- Kč/l a v 5ti litrových BiB suché a polosladké Chardonnay, polosuchý Tramín a suchý Merlot v ceně 85,- Kč/l a sladký červený fortifikovaný Pastoral, za výhodnou cenu 250,- Kč/l.Všechna tato vína se u nás velice dobře uchytila a tak jsem rád, že v letošním roce Vám mohu nabídnout další rozšíření této nabídky, a to v podobě moravské Pálavy, Hibernalu, Vlašského ryzlinku a Dornfeldru v ceně 95,- Kč/l. Bohužel ne vše se daří a tak musím, doufám že prozatím, ohlásit ukončení prodeje oblíbených holandských sýrů a francouzských fuet. Dodavatel změnil filosofii rozvozu a ta nová je pro nás bohuže nepřijatelná. Zatím se nám tento výpadek podařilo nahradit nabídkou oliv a připravujeme i další rozšíření nabídky pochutin.

V našem klubu se již natrvalo zabydlel nový bar, se stojanem na čepování piva a v něm pivo z minipivpvaru Moucha. Programově pokračujeme v zavedeném režimu, tj. každý sudý čtvrtek hrajeme Chytrý kviz a každý pátek, až na malé vyjímky budou oblíbené hudební večery. Také oblast "kulinářství" se nám docela pěkně rozvíjí. Syn Petr,  vaří již standartně na všech našich pravidelných akcích a vyzkoušela ho již i řada z Vás, kteří využívají klub k různým rodinným oslavám a setkáním.  A to není všechno. Pokud by jste se při příležitosti svých oslav nechtěli vzdát rodinného prostředí, ale uvítali bezstarostný průběh co se jídla a pití týče, lze si objednat náš cateringový servis přímo k Vám do bytu, nebo na zahradu. Dle Vašeho přání a po vzájemné dohodě, zajistíme jak suroviny, tak jejich přípravu a servis přímo u Vás.

 

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína, přejeme Vám po celý rok hodně zdraví, spokojenosti a krásných chvil prožitých jak v klubu, tak  i při nákupech v naší vinotéce.

   

Data plánovaných akcí.: 

  

31.1.2020  - Hudební večer. Hraje BG-Swing. Začátek v 19.00 hod.

6.2.2020    - Chytrý kvíz. Další kolo zábavné hry. Začátek v 19.00 hod,

7.2.2020    - Hudební večer. Hrají Corbel-Brothers. Začátek v 19.00 hod.

14.2.2020  - Hudební večer. Hrají Krčmáři. Začátek v 19.00 hod.

20.2.2020  - Chytrý kvíz. Další kolo zábavné hry. Začátek v 19.00 hod,

21.2.2020  - Třídní sraz - soukromá akce.

28.2.2020  -  Hudební večer. Hraje Dana a spol. Začátek v 19.00 hod.

5.3.2020    -  Chytrý kvíz. Další kolo zábavné hry. Začátek v 19.00 hod,

6.3.2020    -  Hudební večer. Hraje Jež-band. Začátek v 19.00 hod.

19.3.2020  -  Chytrý kvíz. Další kolo zábavné hry. Začátek v 19.00 hod,

20.3.2020  -  Vínečko. Jarní setkání kladenského Geocaschingu. Začátek v 19.00 hod.

27.3.2020  -  Hudební večer. Hraje Dana a spol. Začátek v 19.00 hod.

 

 

 

 

Přejeme Vám všem hezké prožití vánočních svátků a těšíme se na Vás v desáté sezoně Vašeho i našeho klubu. 

 

Připravujeme:  Ochutnávka sortimentu soukromého pivovaru Moucha, vinařství Strapina, zavedení prodeje oliv a dalších pochutin


V případě zájmu o akci nás  kontaktujte

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky ankety

Jak se Vám u nás líbilo

  • Dokonalé 50%
  • Skvělé 50%
  • Jde to 0%
  • Nic moc 0%
  • Nelíbilo 0%

Počet hlasujících: 4