Plán akcí

Klubové akce

Veškeré níže uvedené akce jsou soukromé akce členů a jejich hostů a je třeba se na ně předem přihlásit jedním ze standartního způsobu a to. (osobně, Emailem nebo telefonicky ).

Stále přijímáme nové členy.

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína.

Vítejte na stránkách vinotéky U Huberta v novém roce 2019. Uplynulý rok byl pro náší vinotéku v mnoha oblastech přelomo-vý. Ti z Vás, kteří k nám míří za stáčeným vínem, si již určitě zvykli na stáčení vína z Back-In boxů.Jelikož BiB technologie umožňuje nakupovat stáčená vína i v menším množství než je 50 l, múžeme Vám nyní nabídnout další odrůdy a to polosladký Tramín červený a polosuchý Sauvignon v ceně 75,- Kč/l a v 5ti litrových BiB nabízíme suché a polosladké Chardonnay, polosuchý Tramín a suchý Merlot v ceně 85,- Kč/l. Dále nabízíme sladký červený fortifikovaný Pastoral, za výhodnou cenu 250,- Kč/l.Se vstupem do druhého desetiletí existence vinotéky jsme přikročili k postupnému rozšiřování nabídky a to v doplňkovém sortimentu pochutin k vínu. K holandským sýrům a francouzským fuetám brzy přibudou i paštiky, sušená masa, olivy a další dobroty. 

Provoz klubu v loňském roce obohatil nový bar, jehož součástí je i stojan na čepování piva. Ne, nelekejte se. Jsme a budeme i nadále hlavně klubem přátel vína, ale chtěli jsme vytvořit prostor pro ty naše návštěvníky, jejihž partneři vyznávají spíše zlatavý mok a proto je k nám doposud nevodili. Na čepu bude standartně pivo z minipivovaru Moucha, ale občas dovezeme na ochutnání i nějakou tu specialitu odjinud. Programově pokračujeme v zavedeném režimu, tj. každý sudý čtvrtek hrajeme Chytrý kviz a každý pátek, až na malé vyjímky budou opět hudební večery. Kromě toho bychom rádi v liché čtvrtky rozpohybovali společenské hry. Dálší změnou projdou řízené ochutnávky vín, které  bychom chtěli letos obohatit o kulinářskou stránku, tj. snoubení vín a pokrmů. Oblast "kulinářství" vůbec, by měla být jednou z hlavních letošních novinek. Náš tým koncem loňského roku posílil po kuchařské stránce syn Petr, což jistě, v nabídce plného servisu, ocení Ti z Vás, kteří využívají klub k různým rodinným oslavám a setkáním. A to není všechno. Pokud by jste při příležitosti svých rodinných oslav zatoužili po rodinném prostředí, ale uvítali bezstarostný průběh co se jídla a pití týče, lze si objednat náš cateringový servis přímo k Vám na zahradu. Dle Vašeho přání a po vzájemné dohodě, zajistíme jak suroviny, tak jejich přípravu a servis přímo u Vás.

 

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína, přejeme Vám v novém roce hodně zdraví, spokojenosti a krásných chvil prožitých jak v klubu, tak  i při nákupech v naší vinotéce.

   

Data plánovaných akcí.: 

  

 

19.9.2019 - Chytrý kvíz. Další kolo kvízové hry. Začátek v 19.00 hod. 

20.9.2019 - Vínečko. Tradiční setkání keškařů. Začátek v 19.00 hod.

26.9.20109-Oslava narozenin - soukromá akce.

27.9.2019 - Hudební večer. Hraje Jež-band. Začátek v 19.00 hod.

3.10.2019 - Chytrý kvíz. Další kolo kvízové hry. Začátek v 19.00 hod.

4.10.2019 - Hudební večer. Hraje Dana a spol . Začátek v 19.00 hod.

5.10.2019 - Třídní sraz - soukromá akce

11.10.2019- Hudební večer. Hrají Krčmáři. Začátek v 19.00 hod.

12.10.2019- Unh-fest - prodejní stánek na náměstí.

17.10.2019- Chytrý kvíz. Další kolo kvízové hry. Začátek v 19.00 hod.

31.10.2019- Chytrý kvíz. Další kolo kvízové hry. Začátek v 19.00 hod.

1.11.2019  - Hudební večer. Hraje Dana a spol . Začátek v 19.00 hod.

8.11.2019  - Svatomartinská vína - otvírání Svatomartinských vín.

14.11.2019- Chytrý kvíz. Další kolo kvízové hry. Začátek v 19.00 hod.

16.11.2019- Svatomartinské posvícení - vína a husy ( zatím programová rezerva)

28.11.2019- Chytrý kvíz. Další kolo kvízové hry. Začátek v 19.00 hod.

 

Vážení členové a příznivci klubu. Léto nám pomalu končí a s ním i každoroční letní omezení činnosti klubu. Chytrý kvíz budeme opět hrát každý sudý čtvrtekHudební večery budou probíhat podle možností každý pátek, ale občas je vystřídá nějaká degustace, či jiná akce. I poprázdninách zůstává, po předchozí domluvě, možnost využití prostor klubu pro soukromé oslavy a akce.

Přejeme Vám všem hezký konec léta a nástup podzimu a těšíme se na Vás v desáté sezoně Vašeho i našeho klubu. 

 

Připravujeme:  Ochutnávka sortimentu soukromého pivovaru Moucha, vinařství Strapina, zavedení prodeje Moravských stáčených vín, oliv a dalších pochutin


V případě zájmu o akci nás  kontaktujte

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Jak se Vám u nás líbilo