Plán akcí

Klubové akce

Veškeré níže uvedené akce jsou soukromé akce členů a jejich hostů a je třeba se na ně předem přihlásit jedním ze standartního způsobu a to. (osobně, Emailem nebo telefonicky ).

Stále uvítáme nové členy.

Vážení zákazníci naší vinotéky, členové a příznivci Klubu přátel vína.

Prožíváme opět již čtvrtý měsíc zdravotních obav, kterými nás trestá příroda (asi?) a čtvrtý měsíc chaosu, kterým nás trestá vláda (určitě!). Pomazané hlavy odborníků, nebyly schopné (nebo ochotné?) za celou dobu pandemie, vymyslet funkční systém pravidel, která by určila když nastane toto, bude se dít ono a my to podpoříme tímto. Vědečtí odborníci jsou zavřeni ve svých vědeckých ulitách a když jim je něco rozbije a ocitnou se ve světě reality, jsou z nich zmatení hlemýždi, kteří radši všechno třikrát přiškrtí, než by si zadali. Činnost politických odborníků snad ani nemá cenu komentovat.

Před časem jsme se zaradovali, že se opět objevuje světlo na konci tunelu, ale začíná to vypadat, že to je světlo protijedoucího vlaku. Stále ale doufáme, že k srážce nedojde a najde se výhybka, která na poslední chvíli ten protijedoucí vlak hodí na druhou kolej a my pojedeme dál.

Bohužel Vám stále nejsme schopni dát informaci o dalším dění v klubu a tak nadále sledujte aktuality.

 Data plánovaných akcí.: 

  

Vzhledem k protipandemickým opatřením se veškeré akce do odvolání ruší.

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Jak se Vám u nás líbilo