Plán akcí

Klubové akce

Veškeré níže uvedené akce jsou soukromé akce členů a jejich hostů a je třeba se na ně předem přihlásit jedním ze standartního způsobu a to. (osobně, Emailem nebo telefonicky ).

Stále přijímáme nové členy.

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína.

Vítejte na stránkách vinotéky U Huberta v novém roce 2020. Také se Vám zdá že ten čas letí nějak čím dál tím rychleji? Přijde mi to jako včera, když jsem Vás vítal v novém roce 2019 a už je to tady zas. V Loňském roce jsem Těm z Vás, kteří k nám míří za stáčeným vínem, nabízel jako novinku polosladký Tramín červený a polosuchý Sauvignon v ceně 75,- Kč/l a v 5ti litrových BiB suché a polosladké Chardonnay, polosuchý Tramín a suchý Merlot v ceně 85,- Kč/l a sladký červený fortifikovaný Pastoral, za výhodnou cenu 250,- Kč/l.Všechna tato vína se u nás velice dobře uchytila a tak jsem rád, že v letošním roce Vám mohu nabídnout další rozšíření této nabídky, a to v podobě moravské Pálavy, Hibernalu, Vlašského ryzlinku a Dornfeldru v ceně 95,- Kč/l. Bohužel ne vše se daří a tak musím, doufám že prozatím, ohlásit ukončení prodeje oblíbených holandských sýrů a francouzských fuet. Dodavatel změnil filosofii rozvozu a ta nová je pro nás bohuže nepřijatelná. Zatím se nám tento výpadek podařilo nahradit nabídkou oliv a připravujeme i další rozšíření nabídky pochutin.

V našem klubu se již natrvalo zabydlel nový bar, se stojanem na čepování piva a v něm pivo z minipivpvaru Moucha. Programově pokračujeme v zavedeném režimu, tj. každý sudý čtvrtek hrajeme Chytrý kviz a každý pátek, až na malé vyjímky budou oblíbené hudební večery. Také oblast "kulinářství" se nám docela pěkně rozvíjí. Syn Petr,  vaří již standartně na všech našich pravidelných akcích a vyzkoušela ho již i řada z Vás, kteří využívají klub k různým rodinným oslavám a setkáním.  A to není všechno. Pokud by jste se při příležitosti svých oslav nechtěli vzdát rodinného prostředí, ale uvítali bezstarostný průběh co se jídla a pití týče, lze si objednat náš cateringový servis přímo k Vám do bytu, nebo na zahradu. Dle Vašeho přání a po vzájemné dohodě, zajistíme jak suroviny, tak jejich přípravu a servis přímo u Vás.

 

Vážení zákazníci a příznivci

Již měsíc se potýkáme s projevy a následky pandemie. Zasáhla nás všechny beze zbytku, ať tím, či jiným způsobem. Obě naše zařízení zejí prázdnotou, ale snažíme se využít alespoň toho, co je možné. Vinotéka se snaží fungovat přes prodejní okénko a Petr Kos-Váš domácí kuchař, vaří a rozváží v omezeném množství obědy.

Prodej sortimentu vinotéky okénkem - stáčená vína se slevou 20%. Vaření a rozvoz obědů, vína a stáčeného piva "Moucha" úterý - pátek, viz. jídelníček.

 

 

Data plánovaných akcí.: 

  

Hudební a společenské večery jsou bohužel do odvolání zrušené. Jakmile situace dovolí jakoukoliv změnu, budeme Vás samozřejmě neprodleně informovat.

 

 

Aktuální jídelníček:

Nabídka jídel 31.3.-3.4.

Úterý
Polévka: Bramboračka s houbami
Menu 1: Hovězí gulášek, houskový knedlík
Menu 2: Květákové placičky, vařený brambor
Salát: Královský salát s vejcem a hermelínem, brusinkový dip, kuřecí řízečky

Středa
Polévka: Kuřecí vývar s játrovými knedlíčky
Menu 1: Čevabčiči, vařený brambor,hořčice,cibulka
Menu 2: Vepřové na paprice, těstoviny
|Fit: Nudličky z vepřové panenky na asijský způsob, zeleninový kus-kus

Čtvrtek
Polévka : Pórková s vejcem
Menu 1: Hovězí štěpánská pečeně,rýže
Menu 2: Čočka na kyselo, uzené maso, okurka
Fit: Grilovaný losos na hráškové kaši s wasabi

Pátek
Polévka: Frankfurtská s párkem a bramborem
Menu 1: Smažený kuřecí/vepřový řízek, bramborová kaše
Menu 2: 3ks Jahodové knedlíky z kynutého těsta, sypané tvarohem
Salát: Salát ála Ceasar s dresingem, opečeným masem se slaninou a toastem, parmazán

Rozvoz: Dopoledne – 11:15-11:45 - Unhošť
12:00-13:30 - Kladno a okolí

Ceny: Polévka: 15.-
Menu 1 – 90.- dětské 65,-
Menu 2 – 85.- dětské 60.-
Fit/salát 145.-

Všechny pokrmy mohou obsahovat alergeny 1-14, v případě alergie prosím o bližší domluvu ohledně pokrmu.
Váha masa v syrovém stavu minimálně 130g

Rezervace prosím alespoň den předem na tel. 721307742, nebo e-mailu Petr.kos92@gmail.com, popř. Messenger Petr Kos – Váš domácí kuchař
- pro snadnější komunikaci prosím preferujte e-mail,nebo messenger

 

Připravujeme:  Ochutnávka sortimentu soukromého pivovaru Moucha, ochutnávky vína, vinařství a pokrmy , zavedení prodeje dalších pochutin


V případě zájmu o akci nás  kontaktujte

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Jak se Vám u nás líbilo