Plán akcí

Klubové akce

Veškeré níže uvedené akce jsou soukromé akce členů a jejich hostů a je třeba se na ně předem přihlásit jedním ze standartního způsobu a to. (osobně, Emailem nebo telefonicky ).

Stále přijímáme nové členy.

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína.

Vítejte na stránkách vinotéky U Huberta v novém roce 2019. Uplynulý rok byl pro náší vinotéku v mnoha oblastech přelomo-vý. Ti z Vás, kteří k nám míří za stáčeným vínem, si již určitě zvykli na stáčení vína z Back-In boxů.Jelikož BiB technologie umožňuje nakupovat stáčená vína i v menším množství než je 50 l, múžeme Vám nyní nabídnout další odrůdy a to polosladký Tramín červený a polosuchý Sauvignon v ceně 75,- Kč/l a v 5ti litrových BiB nabízíme suché a polosladké Chardonnay, polosuchý Tramín a suchý Merlot v ceně 85,- Kč/l. Dále nabízíme sladký červený fortifikovaný Pastoral, za výhodnou cenu 250,- Kč/l.Se vstupem do druhého desetiletí existence vinotéky jsme přikročili k postupnému rozšiřování nabídky a to v doplňkovém sortimentu pochutin k vínu. K holandským sýrům a francouzským fuetám brzy přibyly i paštiky, sušená masa, olivy a další dobroty. Nejčerstvější novinkou je prodej stáčených moravských vín z vinařství Vinofol a Veselý.

Provoz klubu v loňském roce obohatil nový bar, jehož součástí je i stojan na čepování piva. Ne, nelekejte se. Jsme a budeme i nadále hlavně klubem přátel vína, ale chtěli jsme vytvořit prostor pro ty naše návštěvníky, jejihž partneři vyznávají spíše zlatavý mok a proto je k nám doposud nevodili. Na čepu bude standartně pivo z minipivovaru Moucha, ale občas dovezeme na ochutnání i nějakou tu specialitu odjinud. Programově pokračujeme v zavedeném režimu, tj. každý sudý čtvrtek hrajeme Chytrý kviz a každý pátek, až na malé vyjímky budou opět hudební večery. Kromě toho bychom rádi v liché čtvrtky rozpohybovali společenské hry. Dálší změnou projdou řízené ochutnávky vín, které  bychom chtěli letos obohatit o kulinářskou stránku, tj. snoubení vín a pokrmů. Oblast "kulinářství" vůbec, by měla být jednou z hlavních letošních novinek. Náš tým koncem loňského roku posílil po kuchařské stránce syn Petr, což jistě, v nabídce plného servisu, ocení Ti z Vás, kteří využívají klub k různým rodinným oslavám a setkáním. A to není všechno. Pokud by jste při příležitosti svých rodinných oslav zatoužili po rodinném prostředí, ale uvítali bezstarostný průběh co se jídla a pití týče, lze si objednat náš cateringový servis přímo k Vám na zahradu. Dle Vašeho přání a po vzájemné dohodě, zajistíme jak suroviny, tak jejich přípravu a servis přímo u Vás.

 

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína, přejeme Vám po celý rok hodně zdraví, spokojenosti a krásných chvil prožitých jak v klubu, tak  i při nákupech v naší vinotéce.

   

Data plánovaných akcí.: 

  

1.1.2020    - Unhošťský Nový rok - stánek se svařákem na náměstí.

9.1.2020    - Chytrý kvíz. Další kolo kvízové hry. Začátek v 19.00 hod.

10.1.2020  -  Hudební večer. Hraje Dana a spol . Začátek v 19.00 hod.

18.1.2020  -  Hudební večer. Hraje Jež-band. Začátek v 19.00 hod. Pozor-sobota.

24.1.2020  - Hudební večer. Hraje Starej pán. Začátek v 19.00 hod.

31.1.2020  - Hudební večer. Hraje BG-Swing. Začátek v 19.00 hod.

7.2.2020    - Hudební večer. Hrají Corbel-Brothers. Začátek v 19.00 hod.

14.2.2020  - Hudební večer. Hrají Krčmáři. Začátek v 19.00 hod.

21.2.2020  - Třídní sraz - soukromá akce.

14.2.2020  -  Hudební večer. Hrají Krčmáři. Začátek v 19.00 hod.

 

 

 

 

Přejeme Vám všem hezké prožití vánočních svátků a těšíme se na Vás v desáté sezoně Vašeho i našeho klubu. 

 

Připravujeme:  Ochutnávka sortimentu soukromého pivovaru Moucha, vinařství Strapina, zavedení prodeje oliv a dalších pochutin


V případě zájmu o akci nás  kontaktujte

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Jak se Vám u nás líbilo