Plán akcí

Klubové akce

Veškeré níže uvedené akce jsou soukromé akce členů a jejich hostů a je třeba se na ně předem přihlásit jedním ze standartního způsobu a to. (osobně, Emailem nebo telefonicky ).

Stále rádi uvítáme nové členy.

Vážení

Dnešní zamyšlení musím začít omluvou. Kdo sledujete tento náš Web jste jistě zaznamenali jeho neaktuálnost v závěru března. Byla způsobena tím, že jsme byli nuceni vyměnit počítač a i když nové koště dobře mete, stalo se, že jsme přišli o většinu záložek. No a když je používáte roky, většinou zapomenete původní přístupové údaje. Takže teď je musím horko-těžko různě hledat a zjišťovat, což při mých počítačo-vých znalostech není tak snadné.

No a když jsem u toho omlouvání, mám ještě jednu omluvu. od 1.4. začala oficiálně dlouho očekávaná rekonstrukce naší ulice. Má trvat dva měsíce a za plné dopravní uzavírky. Nám to zkomplikuje zásobování a Vám přístup k vinotéce, potažmo klubu. Nejhorších bude asi prvních 14 dní, kdy se bude všechno bourat a bagrovat, nicméně jsme se rozhodli nerušit akce, ani neomezovat provoz vinotéky. Rádi Vás proto i po dobu rekonstrukce u nás uvítáme, jenom Vás nabádáme k maximální opatrnosti při příchodu a průchodu staveništěm.

Děkujeme Vám za pochopení.

Data plánovaných akcí.: 

 

30.5. Chytrý kvíz.

7.6.   Hudební večer, hraje Jež-band. 

13.6. Chytrý kvíz.

21.6. Hudební večer, hrají Krčmáři.

27.6. Chytrý kvíz.

6-12.7.   Dovolená

Počet míst v klubu je omezen, na všechny akce je potřeba se předem telefonicky přihlásit na č. 602 239 950. 

 

 Pro další akce sledujte web.

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti