Plán akcí

Klubové akce

Veškeré níže uvedené akce jsou soukromé akce členů a jejich hostů a je třeba se na ně předem přihlásit jedním ze standartního způsobu a to. (osobně, Emailem nebo telefonicky )

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína.

A máme tady opět nový rok a vše začíná opět odznova. Co se týče vinotéky, nenastává žádná změna otvírací doby. Pouze v některé dny, a to mimo řádnou otvírací dobu, se na vstupních dveřích můžete místo setkat s prosbou o prozvonění telefonem. Důvod je ten, že při příznvém počasívyužíváme posledních možností na budování zahrádky pro Váš pobyt venku a tam neslyšíme zvonek.                                                                                                                                                            Na rozdí od otvírací doby, zaznamenají jistě někteří z Vás, hlavně Ti co míří za stáčeným vínem, jistou změnu. Při stáčení jimi vybraného moku, se totiž začne ozývat pravidelné praskání, nebo práskání, které je způsobeno novou technologií stáčení. Od Nového roku jsme totiž museli, dle požadavku nového vinařského zákona, přejít na stáčení vína z Back-In boxů a onen zvuk vydávají čerpadýlka, která novou technologii umožňují. Bohužel to není jediný průvodní jev nové technologie. Jelikož její zavedení je pro našeho dodavatele finančně dosti náročné,(nová plnící linka, nákup čerpadel, BIB boxy jsou jednorázové atd.), došlo ke zdražení vína. My jsme tento fakt přijali s tím, že jej nebudeme prohlubovat a tak jsme cenu stáčených vín upravili pouze o její nárůst na vstupu s tím, že jsme i nadále zachovali její jednotnost pro všechny odrůdy. Nová cena je tedy 65,- Kč/l, vč. DPH.    

Ale vše má své stinné i kladné stránky a tak, jelikož BiB technologie umožňuje nakupovat stáčená vína i v menším množství než je 50 l, múžeme Vám od března nabídnout další odrůdy a to polosladký Irsai Olover a polosuché Sylvánské zelené v ceně 75,- Kč/l

Dále jsme pro Vás připravili sudová vína s původem hroznu z oblasti Morava stočená do 1l skleněných lahví.

Provoz klubu zatím  v tomto roce nedozná zásadních změn. Pokračujeme v zavedeném režimu, tj. každý lichý čtvrtek hrajeme Chytrý kviz a každý pátek, až na malé vyjímky budou opět hudební večery. Dále nás čekají řízené ochutnávky vín, které bychom chtěli letos obohatit o kulinářskou stránku, tj. snoubení vín a pokrmů. Oblast "kulinářství" vůbec, by měla být jednou z hlavních letošních novinek. Náš tým by měl naplno posílit syn Petr, což jistě, v nabídce plného servisu, ocení Ti z Vás, kteří využívají klub k různým rodinným oslavám a setkáním.

 

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína, přejeme Vám v novém roce hodně zdraví, spokojenosti a krásných chvil prožitých jak v klubu, tak  i při nákupech.

   

Data plánovaných akcí.:    

 

9.8.2018  -  Hravý čtvrtek - deskové, karetní a jiné zábavné hry při dobrém víně a pivu. Začátek v 17.00 hod - příchod                              individuální, dle dohody s přáteli. 

16.8.2018  -  Hravý čtvrtek - deskové, karetní a jiné zábavné hry při dobrém víně a pivu. Začátek v 17.00 hod - příchod                              individuální, dle dohody s přáteli. 

17.8.2018  - Ochutnávka prvního letošního burčáku. Hraje p. Konvalinka. Začátek v 19.00 hod.

30.8.2018   - Chytrý kvíz - další pokračování soutěžně-zábavného pořadu

31.8.2018  -  Hudební večer. Hraje Dana a spol. Začátek v 19.00 hod. 

14.9.2018  -  Hudební večer. Hrají Krčmáři. Začátek v 19.00 hod.

 

Připravujeme:

 

Ochutnávka sortimentu soukromého pivovaru Moucha