Plán akcí

Klubové akce

Veškeré níže uvedené akce jsou soukromé akce členů a jejich hostů a je třeba se na ně předem přihlásit jedním ze standartního způsobu a to. (osobně, Emailem nebo telefonicky ).

Stále přijímáme nové členy.

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína.

Máme tady Advent a závěr roku. Jako tradičně nás v tento čas najdete ve stánku na Václavském náměstí, viz níže. Ti z Vás, kteří k nám míří za stáčeným vínem, si již určitě zvykli na stáčení vína z Back-In boxů.Jelikož BiB technologie umožňuje nakupovat stáčená vína i v menším množství než je 50 l, múžeme Vám nyní nabídnout další odrůdy a to polosladký Tramín červený a polosuchý Sauvignon v ceně 75,- Kč/l a pracujeme i na získání nového dodavatele "sudovek" z moravských hroznů.

 

Provoz klubu zatím  v tomto roce nedozná zásadních změn. Pokračujeme v zavedeném režimu, tj. každý sudý čtvrtek hrajeme Chytrý kviz a každý pátek, až na malé vyjímky budou opět hudební večery. Dále nás čekají řízené ochutnávky vín, které bychom chtěli letos obohatit o kulinářskou stránku, tj. snoubení vín a pokrmů. Oblast "kulinářství" vůbec, by měla být jednou z hlavních letošních novinek. Náš tým by měl naplno posílit syn Petr, což jistě, v nabídce plného servisu, ocení Ti z Vás, kteří využívají klub k různým rodinným oslavám a setkáním. A to není všechno. Pokud by jste při příležitosti svých rodinných oslav zatoužili po rodinném prostředí, ale uvítali bezstarostný průběh co se jídla a pití týče, lze si objednat náš cateringový servis přímo k Vám na zahradu. Dle Vašeho přání a po vzájemné dohodě, zajistíme jak suroviny, tak jejich přípravu a servis přímo u Vás.

 

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína, přejeme Vám v nové sezoně hodně zdraví, spokojenosti a krásných chvil prožitých jak v klubu, tak  i při nákupech.

   

Data plánovaných akcí.:    

 

29.11.2018 - Chytrý kvíz - další pokračování soutěžně-zábavné hry.

30.11.2018 - Hudební večer. Hrají Krčmáři. Začátek v 19.00 hod.

2.12.2018   - Advent, rozsvícení vánočního stromu - stánek na náměstí-svařáček a jiné speciality

7.12.2018   - Hudební večer. Hrají Corbel Brothers. Začátek v 19.00 hod.

8.12.2018   - Sopdan - soukromá akce

13.12.2018 - Chytrý kvíz - další pokračování soutěžně-zábavné hry.

14.12.2018 - Maturitní setkání - soukromá akce. Začátek v 18.00 hod.

16.12.2018 - Advent,stánek na náměstí-svařáček a jiné speciality.

22-23.12.   - Unhošťský kapr. Prodej ryb a jiných dobrot na dvoře u Rakovských.

27.12.2018 - Chytrý kvíz - další pokračování soutěžně-zábavné hry.

28.12.2018 - Hudební večer. Hraje Dana a spol. Začátek v 19.00 hod. 

31.12.2018 - Silvestr u Kosů. Soukromá akce pro přátele a kamarády.

 

 

Připravujeme:

 

Ochutnávka sortimentu soukromého pivovaru Moucha