Plán akcí

Klubové akce

Veškeré níže uvedené akce jsou soukromé akce členů a jejich hostů a je třeba se na ně předem přihlásit jedním ze standartního způsobu a to. (osobně, Emailem nebo telefonicky ).

Stále přijímáme nové členy.

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína.

Vítejte na stránkách vinotéky U Huberta v novém roce 2019. Uplynulý rok byl pro náší vinotéku v mnoha oblastech přelomo-vý. Ti z Vás, kteří k nám míří za stáčeným vínem, si již určitě zvykli na stáčení vína z Back-In boxů.Jelikož BiB technologie umožňuje nakupovat stáčená vína i v menším množství než je 50 l, múžeme Vám nyní nabídnout další odrůdy a to polosladký Tramín červený a polosuchý Sauvignon v ceně 75,- Kč/l a pracujeme i na získání nového dodavatele "sudovek" z moravských hroznů. Se vstupem do druhého desetiletí existence vinotéky jsme přikročili k postupnému rozšiřování nabídky a to v doplňkovém sortimentu pochutin k vínu. K holandským sýrům a francouzským fuetám brzy přibudou i paštiky, sušená masa a další dobroty. 

Provoz klubu v loňském roce obohatil nový bar, jehož součástí je i stojan na čepování piva. Ne, nelekejte se. Jsme a budeme i nadále hlavně klubem přátel vína, ale chtěli jsme vytvořit prostor pro ty naše návštěvníky, jejihž partneři vyznávají spíše zlatavý mok a proto je k nám doposud nevodili. Pokračujeme v zavedeném režimu, tj. každý sudý čtvrtek hrajeme Chytrý kviz a každý pátek, až na malé vyjímky budou opět hudební večery. Kromě toho bychom rádi v liché čtvrtky rozpohybovali společenské hry. Dálší změnou projdou řízené ochutnávky vín, které  bychom chtěli letos obohatit o kulinářskou stránku, tj. snoubení vín a pokrmů. Oblast "kulinářství" vůbec, by měla být jednou z hlavních letošních novinek. Náš tým koncem loňského roku posílil syn Petr, což jistě, v nabídce plného servisu, ocení Ti z Vás, kteří využívají klub k různým rodinným oslavám a setkáním. A to není všechno. Pokud by jste při příležitosti svých rodinných oslav zatoužili po rodinném prostředí, ale uvítali bezstarostný průběh co se jídla a pití týče, lze si objednat náš cateringový servis přímo k Vám na zahradu. Dle Vašeho přání a po vzájemné dohodě, zajistíme jak suroviny, tak jejich přípravu a servis přímo u Vás.

 

Vážení zákazníci naší vinotéky, a členové a příznivci Klubu přátel vína, přejeme Vám v novém roce hodně zdraví, spokojenosti a krásných chvil prožitých jak v klubu, tak  i při nákupech v naší vinotéce.

   

Data plánovaných akcí.:    

 

18.4.2019 - Chytrý kvíz - další pokračování soutěžně-zábavné hry.

19.4.2019 - Hudební večer. Hraje Dana a spol . Začátek v 19.00 hod.

26.4.2019 - Hudební večer. Hrají Krčmáři. Začátek v 19.00 hod.

2.5.2019   - Chytrý kvíz - další pokračování soutěžně-zábavné hry.

3.5.2019   - Hudební večer. Hraje B.G.Swing. Začátek v 19.00 hod.

16.5.2019 - Chytrý kvíz - další pokračování soutěžně-zábavné hry.

17.5.2019 - Hudební večer. Hraje Dana a spol . Začátek v 19.00 hod.

30.5.2019 - Chytrý kvíz - další pokračování soutěžně-zábavné hry.

1.6.2019   - Hudební večer. Hraje Starej pán. Začátek ve 20.00 hod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Připravujeme:

 

Ochutnávka sortimentu soukromého pivovaru Moucha