Degustace vín

Ochutnávky a degustace

1. Stáčená vína

Nakolik je naše nabídka stáčených vín, co do sortimentu odrůd, neměnná a máme stálého  dodavatele - vinařství Vinofol, přesto se čas od času u jednotlivých odrůd mění šarže. Proto mají naši zákazníci možnost zamýšlené víno kdykoliv před nákupem zdarma ochutnat.    

2. Přívlastková vína

Při návštěvě vinotéky mají naši zákazníci možnost vždy ochutnat některá z námi nabízených  lahvových vín. Nelze zde samozřejmě nabízet ochutnávku celého sortimentu, ale vždy budete mít možnost přechutnat některé naše novinky. Takováto ochutnávka je placená, jako u většiny vinařů u nich ve sklepě.

3. Řízené degustace

V rámci činnosti našeho Klubu přátel vína, mají zákazníci možnost navštěvovat řízené degustace. Pořádáme buďto degustace jednotlivých vinařství a nebo degustace na určitá témata. Při těchto akcích vybíráme příspěvek na občerstvení, který je vždy závislý na druhu akce a je uveden na  pozvánce, www stránkách nebo poutačích.
Tyto akce jsou nepravidelné a je potřeba sledovat >>>  akce klubu  nebo se telefonicky informovat na čísle: 602 239 950                 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti